Пірсинг

ПРОКОЛЮВАННЯ ВУХ: ШВИДКО, БЕЗПЕЧНО І БЕЗ БОЛЮ

Юні леді та зрілі жінки завжди робили все, щоб бути ще гарнішими і ловити на собі захоплені погляди протилежної статі. Одна з таких прикрас – сережки. В старовину жінки проколювали собі вуха самостійно. Інша річ – наші часи. Сьогодні проколювання вух краще довірити досвідченим фахівцям - лікарям-косметологам. Саме такі працюють у Cтудії краси та здоров’я Terra Beauty. Наші майстри чудово знають всі нюанси цього делікатного процесу і захистять Вас від можливих ускладнень.

Сучасна дівчина чи жінка без сережок - рідкість. Дехто для підтримки певного іміджу та стилю носить навіть по декілька штук одразу. Зрештою, проколювання вух - один з видів пірсингу.

Сучасна косметологія пропонує безліч способів, щоб зробити проколювання вух безболісним і безпечним. Для цього використовується спеціальний інструмент - так званий пістолет. Він дає можливість одночасно зробити прокол та вставити сережки-голки. Така процедура гранично гігієнічна, а ймовірність занесення інфекції у ранку – зведена до мінімуму.

Процедура проколу вух у Cтудії краси та здоров’я Terra Beauty дуже проста, повністю стерильна і абсолютно безпечна. Наші професійні косметологи зроблять це настільки акуратно, що Ви зовсім не відчуєте болю. Вони підкажуть Вам, як правильно доглядати за мочками вух після процедури. Так вдасться уникнути ускладнень.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ

Ось декілька рекомендацій із проколювання вух від майстрів Cтудії краси та здоров’я Terra Beauty. Прислухайтеся до них – і носіння сережок принесе Вам тільки радість:

  • носіть сережки, які Вам вставили під час проколу, від одного місяця до півроку;
  • відмовтеся від відвідин сауни чи лазні три доби;
  • протирайте мочку вуха засобами з вмістом спирту двічі на день;
  • коли мине 48 годин після проколу, робіть сережками-голками характерні прокручування в різні сторони один раз на добу;

 

ЧЕРЕЗ 30 ДНІВ МОЖНА ЗМІНИТИ СЕРЕЖКИ

Запасіться терпінням. Спершу доведеться докласти трохи зусиль, адже процес загоєння - новий для Вас. Якщо не впораєтеся самостійно - зверніться до лікаря-косметолога, який проколював Вам вуха.

Через тридцять днів Ви уже зможете одягнути інші сережки. Вибір – за Вами. Вони можуть бути будь-якого розміру та форми. Якщо ж Вам сподобалися сережки-голки, продовжуйте їх носити далі. Тільки спершу продезінфікуйте спиртом або спиртовмісним лосьйоном.

Якщо впродовж місяця після проколу у Вас виникли запальні процеси або інші неприємні відчуття, негайно скористайтеся протизапальним засобом. Під час протирання він повинен обов'язково потрапити в канал - саме там починається запалення. Якщо через два дні воно не зникне, зніміть сережки-голки і якомога швидше зверніться до фахівця.

НАШІ КОНТАКТИ

Студія краси

вул. Г.Кондратьєва 144/3 
м. Суми
+38063 8585170
+38095 0264911
Графік роботи:
Пон - Пт: 9:00 - 19:00 

Сб,Нд: 10:00 - 17:00

Школа-студія

вул. Шишкарівська, 12/3
м. Суми
+38063 8585170
+38095 0264911
Графік роботи:
Пон - Пт: 9:00 - 19:00 

Сб,Нд: 10:00 - 17:00

©2019 Terrabeauty. All Rights Reserved. Designed By Alex