Школа-студія 

 

Відчувати красу і гармонію в собі – це відчуття, пізнати яке зобов’язана кожна людина! А дарувати красу і гарний настрій приносить ще більше задоволення! Ви шукаєте нову творчу професію або хочете підвищити свою кваліфікацію? Проводите багато часу в пошуках курсів? Тоді Вам до нас! Наші інструктори-викладачі допоможуть Вам освоїти нову професію чи просто стати кращим майстром своєї справи!

Ми проводимо навчання за спеціальностями та надаємо послуги:

  •  манікюр,
  •  педикюр,
  •  перукар,
  •  косметолог,
  •  візажист.

Школа-студія краси і здоров’я Terra Felicitas запрошує всіх бажаючих навчитися «мистецтву краси», правильно піклуватися про своє здоров’я і бути завжди в курсі новітніх трендів. За бажанням учнів ми проводимо індивідуальні заняття. Для максимальної ефективності засвоєння теоретичного матеріалу постійно проводяться практичні заняття під пильним наглядом інструктора-викладача.

Після кожного курсу Ви отримаєте колосальний багаж знань, який допоможе Вам стати справжнім професіоналом у своїй справі.

Записавшись на один з основних курсів, наші учні мають можливість одночасно успішно освоїти навчальну програму додаткового курсу.

У нас немає обмежень за віком. Наші курси закінчують школярки і студентки, молоді мами і просто захоплені жінки будь-якого віку. Головне - ваше бажання опанувати нові професії.

Під час навчання робиться акцент на етиці і правильному спілкуванні з клієнтом. Знання психології завжди допоможе Вам уникнути конфліктів, зберігши відмінний настрій клієнту, своїм колегам і собі.

Після закінчення навчання видаються авторські дипломи.

 Супровід наших учнів

Ви отримуєте тривалу підтримку школи та безпосередньо Вашого інструктора-викладача. Наша підтримка полягає в тому, що ми консультуємо Вас під час навчання, в перші дні становлення на роботі, і протягом всього часу Вашої трудової діяльності, як майстра. Причому, на перших двох етапах наші консультації вже включені у вартість навчання. Чому ми це робимо?

Придбані Вами знання повинні працювати на Вас і приносити Вам дохід, а не лежати папірцем на полиці і припадати пилом.

Унікальна нагода!!! Наша Школа-студія краси та здоров’я Terra Felicitas пропонує Вам відвідати безкоштовні пробні заняття того напряму навчання, який Вас найбільше зацікавив! Спробуйте, перш ніж зробити остаточний вибір!

P.S. ДОДАТКОВИЙ БОНУС! Ми підберемо Вам найкращі і якісні інструменти для роботи. Також, Ви можете придбати інструменти та обладнання зі знижкою у нас або наших партнерів.

Записатися на курс навчання:

Тел. 095 026 49 11, 063 85 85 170.

НАШІ КОНТАКТИ

Студія краси

вул. Г.Кондратьєва 144/3 
м. Суми
+38063 8585170
+38095 0264911
Графік роботи:
Пон - Пт: 9:00 - 19:00 

Сб,Нд: 10:00 - 17:00

Школа-студія

вул. Шишкарівська, 12/3
м. Суми
+38063 8585170
+38095 0264911
Графік роботи:
Пон - Пт: 9:00 - 19:00 

Сб,Нд: 10:00 - 17:00

©2019 Terrabeauty. All Rights Reserved. Designed By Alex